Poznaj zwycięzców konkursu

Pan
Wojtek
Witam wszystkich, jestem Wojtek, gdyby nie Grene chodziłbym bez portek. Choć w Grene mają nie tylko ubrania, kupuję też tutaj wszystko co potrzebne jest mi do orania. Na gospodarstwie posiadam wiele maszyn i ciągników, więc w Grene zaopatrzam swoich mechaników. Czytaj dalej...

Zamknij

Witam wszystkich, jestem Wojtek, gdyby nie Grene chodziłbym bez portek. Choć w Grene mają nie tylko ubrania, kupuję też tutaj wszystko co potrzebne jest mi do orania. Na gospodarstwie posiadam wiele maszyn i ciągników, więc w Grene zaopatrzam swoich mechaników. Obsługa w sklepie jest niesamowita, gdy tylko wejdę każdy z uśmiechem mnie wita. Niedługo będą święta więc pewnie kupię coś dla syna, a gdy dostanie zabawkę z Brudera ze szczęścia się wygina. Myślę, że z wygranej żona również byłaby zadowolona, bo na nowym rowerze nie jedna wakacyjna wycieczka byłaby zaliczona. Najbardziej w produktach Grene kręci mnie to, że jest duża dostępność i wspaniały stosunek jakości do ceny.

Pani
Alina
W GRENE obsługa mnie czeka fachowa, czy nawali ciągnik, czy coś przy krowach. Bo tam mam pewność że fachowa obsługa doradzi gdzie konkurencja leży jak długa. Na półkach asortyment maści wszelakiej, Tu klucz, tam śrubka i podkład i lakier,Czytaj dalej...

Zamknij

W GRENE obsługa mnie czeka fachowa, czy nawali ciągnik, czy coś przy krowach. Bo tam mam pewność że fachowa obsługa doradzi gdzie konkurencja leży jak długa. Na półkach asortyment maści wszelakiej, Tu klucz, tam śrubka i podkład i lakier, Coś dla hodowcy, coś dla majsterkowicza, to na tle konkurencji pozytywna różnica. I to mnie kręci że choć śruba urwana, dzięki Panu sprzedawcy sytuacja jest opanowana, od ręki mam wiertło, gwintownik i spray penertujący, Grene u mnie ma stopień celujący.

Pan
Roman
Jestem Romek, rolnik postępowy co pół życia doi krowy. Mam starego Ursusika co po moich wąskich polach pomyka. Gdy mój ursus na nowe części zasługuje to szybko je w Grene kupuję. Chłopaki gdy mnie widzą to się cieszą i zaraz z pomocą do mnie śpieszą. Najbardziej w produktach grene kręci mnie duża różnorodność towaru oraz stosunek jakości produktów do ceny. Czytaj dalej...

Zamknij

Jestem Romek, rolnik postępowy co pół życia doi krowy. Mam starego Ursusika co po moich wąskich polach pomyka. Gdy mój ursus na nowe części zasługuje to szybko je w Grene kupuję. Chłopaki gdy mnie widzą to się cieszą i zaraz z pomocą do mnie śpieszą. Najbardziej w produktach grene kręci mnie duża różnorodność towaru oraz stosunek jakości produktów do ceny. W sklepie pękają półki w szwach jest naprawdę z czego wybierać nie tylko części do maszyn rolniczych ale również do produkcji zwierzęcej. Obsługa pierwsza klasa Dziękuję i życzę oby tak dalej panowie.

Pan
Antoni
Najbardziej w produktach dostępnych w GRENE kręci mnie to, że można je kupić za wspaniałą cenę. Jakość ich również spełnia moje wymagania, kupiłem przecież spray do zwierząt znakowania. Obsługa miła, życzliwa, rzetelna - opinia ta z innymi klientami jest niepodzielna. Czytaj dalej...

Zamknij

Najbardziej w produktach dostępnych w GRENE kręci mnie to, że można je kupić za wspaniałą cenę. Jakość ich również spełnia moje wymagania, kupiłem przecież spray do zwierząt znakowania. Obsługa miła, życzliwa, rzetelna - opinia ta z innymi klientami jest niepodzielna. Asortyment atrakcyjny, duży wybór, wszystko nowe; przekonałem się o tym, gdy zdobyłem poidło smoczkowe. Rzecz to dla Grene nieobca mieć ład i porządek, widać, że kieruje Wami zdrowy rozsądek. Granulat na myszy i szczury także tu kupuję, PRZYJDĘ ZNÓW DO GRENE, A DECYZJI NIE POŻAŁUJĘ!

Pani
Agata
A ja mam stary traktorek. Coś w nim strzeli coś w nim puknie, nie wygląda zbytnio cudnie. Praca w polu mu jest straszna, bo wymaga trochę napraw. Z Grene chłopcy się zjawili, po sąsiedzku doradzili. Nowe lampy mi wybrali, olej, lakier też dobrali. Nowe części zamówili, a w montażu doradzili. Dziś ten traktor jest jak  nowy, po remoncie już gotowy. Nie poci się i nie stęka, praca z takim frajda wielka! Strach pomyśleć co by się wydarzyło, gdyby takich speców nie było :)

Pan
Łukasz
Wszystkie produkty dostępne w Grene Są zawsze dostępne za niewielką cenę Bardzo duży asortyment zaopatrzenia rolniczego Pozwala na wybór sprzętu profesjonalnego Solidne części dla każdego rodzaju ciągnika Zadowolą najbardziej wymagającego rolnika Znajdziesz tu artykuły serwisowe Czytaj dalej...

Zamknij

Wszystkie produkty dostępne w Grene Są zawsze dostępne za niewielką cenę Bardzo duży asortyment zaopatrzenia rolniczego Pozwala na wybór sprzętu profesjonalnego Solidne części dla każdego rodzaju ciągnika Zadowolą najbardziej wymagającego rolnika Znajdziesz tu artykuły serwisowe czy też konserwacyjne W każdym gospodarstwie pomogą spełniać największe wymogi unijne Kiedy z zamiłowania jesteś ogrodnikiem przydomowym Spotkasz się w Grene ze sprzętem zawodowym Jeśli w gospodarstwie przoduje produkcja zwierzęca Sklep Grene również bogatą ofertą zachęca Ubierzesz się tutaj także w strój roboczy I już żadne zadanie Cię nie zaskoczy Dbałość pracowników o towaru ekspozycję Przyciąga, by zrealizować tu większą inwestycję Troska o porządek na półkach sklepowych Skłania by korzystać z promocji cenowych Ogarnia mnie spokój, gdy lista zakupów jest długa Spotka mnie tu doradztwo i fachowa obsługa :)

Pan
Dominik
Najbardziej w produktach dostępnych w GRENE kręci mnie oferta szeroka jak opony Ramblera która do mnie stabilnością i stylem dociera. Wysoka jakość ich wykonania oraz nowoczesne i oryginalne gospodarcze rozwiązania kojarzą mi się z jazdą leśnymi ścieżkami z całą rodziną „rometowymi” rowerami! ;) Kieruje mną też profesjonalizm obsługi w każdym calu, więc to, o czym zawsze śniłem, mam w Grene w realu!:)

Pani
Dominika
Kiedy wchodzę do sklepów Grene, od razu dostaje niezwykłą wenę. Kręci mnie ich towar na półkach, nawet ten dla małych na kółkach. Sterylność i porządek wszędzie, sprawia ze jestem w każdym rzędzie. Obsługa jak na salonach GUCCI, mam nadzieję, że żaden chłopak tej pracy nie rzuci! Zawsze dostaje co potrzebuje, dlatego tylko tam kupuje.

WEŹ UDZIAŁ